Po kilku tygodniach prac nad kompletnie odświeżonym obliczem strony (zarówno od tej strony technicznej jak i estetycznej) wreszcie możemy Wam ją zaprezentować! Nowy portal to przede wszystkim bardziej intuicyjny dostęp do danych Waszych ulubionych streamerów wraz z historią ich poczynań. Techniczne zaplecze strony zostało niezwykle poprawione, od teraz analizujemy każdego streamera co minutę, śledzimy trendy, by jak najtrafniej przedstawiać Wam rankingi tych najpopularniejszych. A za oprawę graficzną odpowiada niezastąpiony Adam Skalik z eSportPhoto.pl!

Wśród nowych funkcjonalności, z pewnością do gustu przypadnie Wam to, że z poziomu jednej tabeli macie dostęp do wszystkich czołowych, ponad 100 streamerów bez zbędnego odświeżania! Możecie filtrować twórców nie tylko po liczbie oglądanych godzin, ale także po ich maksymalnych rekordach w danym miesiącu czy czasie spędzonym na streamowaniu. Nie możecie odnaleźć streamera? Żaden problem, wyszukiwarka z chęcią Wam pomoże 🙂

Macie jakieś pytania? Śmiało zapraszamy do zakładki Kontakt lub kontakt@streamerzy.pl.

Jednak to nie wszystkie funkcjonalności, bo mamy jeszcze kilka które planujemy wprowadzić… zatem zostańcie z nami i dajcie znać jak podoba Wam się obecna nowa strona! A jeśli macie swoje propozycje nowych elementów lub poprawienie obecnych, nie zwlekajcie i kontaktujcie się z nami, odpowiemy w mgnieniu oka!

Aaa… i jeszcze jedno: nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku!

Skomentuj, nie wstydź się, nie musisz się rejestrować! :)

* Pola obowiązkowe.
** Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderacji.