Witaj UrQueeen! Dwa miesiące temu obchodziłaś pierwsze urodziny kanału, jak mogłabyś podsumować ten pierwszy rok swojej streamerskiej działalności?

Ten rok był dla mnie dużym zaskoczeniem, gdyż zaczęłam przygodę ze streamowaniem dla zabicia wolnego czasu w wakacje, a przerodziło się to w coś bardzo konkretnego, gdzie sam rozwój kanału bardzo mnie zaskoczył. Dołączenie do zespołu Nvidia Polska, a następnie wkroczenie w szeregi ekipy JaRocka oraz liczba widzów, którzy decydują się na spędzenie ze mną wspólnie czasu jest dla mnie olbrzymim wyróżnieniem.

Co Cię zaskoczyło najbardziej w streamowaniu?

Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że tak bardzo się w to zaangażuje i będzie mi to sprawiało tyle przyjemności. Negatywnie? Niestety instrumentalne traktowanie kobiet, gdzie każdą gamerkę, bez względu na to, co prezentuje myli się niejednokrotnie z przedstawicielką pewnej erotycznej platformy, przykre, ale mam nadzieję, że szybko to się zmieni.

Skoro już jesteśmy przy Twoim kanale, mogłabyś nam powiedzieć, dlaczego postanowiłaś zostać streamerką?

Całkowicie z  przypadku, chęci zabicia wolnego czasu, którego w danym momencie miałam troszeczkę więcej.

Przez bardzo długi czas trenowałaś taniec towarzyski, nie masz czasem ochoty do niego wrócić, zwłaszcza po wielu godzinach siedzenia przy komputerze?

W karierze każdego sportowca przychodzi moment, kiedy decydujesz się na zakończenie swojej przygody. Ja taką decyzję podjęłam rok temu i jak dotąd nie żałuje jej. Taniec towarzyski dał mi wiele przyjemności i sporo mnie nauczył o samej sobie. Jest to jednak już zamknięty etap mojego życia, a jak będę miała ochotę się rozerwać to zawsze mogę wybrać się do klubu czy na jakiś bal.

Jako tak znana streamerka, być może znasz również odpowiedź na pytanie, dlaczego tak niewielu kobietom udaje się osiągnąć znaczący sukces w branży?

Związane jest to chyba dość mocno z męskim jej charakterem. Dużo kobiet może nie radzić sobie również z hejtem czy technicznymi aspektami streamowania. Dodatkowo kobiety zazwyczaj są słabszymi graczami, co może mieć również duży wpływ.

Na Twoim kanale zobaczyć można przede wszystkim Counter Strike: Global Offensive. Dlaczego akurat ta gra? Jak się w nią wkręciłaś?

Zawsze mi się podobała, lecz tylko się przyglądałam graczom, gdyż sama miałam w tamtym momencie zbyt słaby komputer,a dodatkowo bardzo mało czasu. Rozpoczęcie przygody ze streamem dało mi formalną wymówkę do spróbowania swoich sił. Dlaczego akurat ta gra? Otóż z łatwością przychodziły mi zawsze strzelanki, do tego możemy dodać pociąg do rywalizacji i męskiego środowiska. Wybór był więc łatwy.

A kiedy upragniony Global Elite : )?

Byłam blisko osiągając rangę supreme. Obecnie życie prywatne tak mocno mi się skomplikowało, że może być trudno samodzielnie wbić GE, a innej opcji nie dopuszam nawet do myśli.

Statystyki streamowania UrQueeen w ostatnich miesiącach

Poza wbiciem Globala (czego serdecznie Ci życzymy), jakie masz plany co do swojego kanału?

Ten rok będzie bogaty zapewne w inne gatunki gier, do których również mam słabość: w większości gry przygodowe, logiczne i tym podobne. Oby widownia była na to gotowa, bo będzie ciekawie! :).

Można Cię zobaczyć na kanale NVIDIA_PL, ostatnio dołączyłaś również do ekipy Ja,Rock, bardzo szybko się rozwijasz, co pokazują również nasze statystyki. Jaką radę mogłabyś przekazać streamerom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę?

Regularność, rzetelność, jakość, pokora.

A skoro już jesteśmy przy sposobach na sukces, nieodłącznym jego elementem jest hejt. Jak sobie z nim radzisz?

Na początku było mi dość trudno jednak oparcia szukałam w bliskich, którzy zawsze w tym temacie byli mi pomocni. Obecnie jest mi obojętny i nie dotyka mnie tak mocno.

Niedawno wystąpiłaś również w kampanii reklamowej sklepu www.militaria.pl wraz z Izakiem, powiesz nam coś więcej na temat?

Kręcenie materiału poszło bardzo sprawnie, praktycznie kilka godzin pracy (zaledwie trzy duble) i wszystko było gotowe. Ekipa militaria.pl podeszła do nas na sporym luzie dając nam sporo swobody, nie pospieszając, więc nie było żadnej spiny. A sama praca z Piotrkiem to pełna profeska, nie ma miejsca na żadne faile.

Jesteś prawniczką z wykształcenia, pracujesz w biurze rachunkowym. Prawdziwa kobieta pracująca z Ciebie. Jak udaje Ci się to wszystko godzić ze streamami?

Ostatnio bardzo trudno jest mi wszystko pogodzić co widać po częstotliwości moich transmisji. Wierzę jednak, że w życiu ważne są pewne priorytety, których się trzymam (rodzina, miłość, wykształcenie, praca, przyjemności) i to one pomagają mi się zorganizować.

Przy tak intensywnym trybie życia, muszę Cię zapytać o to, co motywuje Cię do działania?

Wizja dalszego rozwoju jest dla mnie mocno motywująca.

A jeśli zdarza się wolna chwila, tylko dla Ciebie, bez pracy i komputera, w jaki sposób najczęściej ją spędzasz?

Najchętniej w ramionach ukochanego.

To tyle, dziękuję, że zgodziłaś się na wywiad i powodzenia w dalszej, streamerskiej karierze!

Dziękuję!

Sprawdź profil UrQueeen na portalu STREAMERZY.pl!

Skomentuj, nie wstydź się, nie musisz się rejestrować! :)

* Pola obowiązkowe.
** Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderacji.