Zarabiaj z Genki

Czym jest genki?

Obejrzyj 90-sekundowe wideo

Genki - nowy sposób na monetyzację streamów

Wierzymy, że każdy twórca powinien mieć kontrolę nad swoimi treściami oraz nad tym, w jaki sposób zarabia. I właśnie dlatego powstało Genki.

Do tej pory twórcy mieli ograniczone możliwości zarabiania na swoich treściach: umowy sponsorskie, proszenie fanów o donejty i subskrypcje. W większości, zarobki twórców były ograniczone chęcią współpracy ze strony marek, limitowane przez platformy streamingowe lub zależne od chęci fanów wesprzeć twórcę finansowo.

Genki to rewolucyjny sposób monetyzacji dla twórców, dzięki któremu mogą zarabiać bez pytania fanów o pieniądze, a fani mogą zboostować twórców nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Odblokuj swój potencjał z Genki!Otrzymuj boosty od fanów poprzez zakupy w ponad 30 000 sklepów!

Jak to działa?

Rejestrujesz się i tworzymy konto.

Zarejestruj się

Dajesz znać swoim fanom, aby zainstalowali wtyczkę genki wpisując Twój kod.

Fan instaluje wtyczkę i wypisuje Twój kod. Bez podpinania karty kredytowej i podawania szczegółowych danych

Robi normalne zakupy online na stronach partnerów. Wystarczy, że wtyczka będzie włączona. Do wyboru ponad 30,000 sklepów - zobacz listę.

1-5% wartości każdego zakupu trafia na Twoje konto. Za darmo. Nie musisz nic specjalnie promować. Pieniądze pochodzą z programów prowizyjnych tych firm.

Obserwujesz jak pieniądze wpadają na Twoje konto i wypłacasz.

Ponad 30,000 sklepów na całym świecie

Sprawdź pełną listę sklepów

Twórcy Genki

Dlaczego warto?

Zawsze działa

Jednorazowa rejestracja przez Twoich fanów i Genki działa cały czas w tle. Nie trzeba pamiętać by wpisywać kod twórcy w każdym sklepie.

Za darmo, dla Ciebie i Twoich fanó

Używanie Genki nie kosztuje nic Ciebie ani Twoich fanów. Codzienne zakupy kosztują tak samo a Ty zarabiasz dzięki prowizjom.

To dopiero początek

Poza dodaniem kodu twórcy Twoi fani będą mieli dostęp specjalnych ofert i zniżek oraz innych funkcji. Dołącz teraz i rozwijaj się razem z nami.

ZDOBĄDŹ NAJLEPSZYCH SPONSORÓW I ROZWIJAJ SWÓJ KANAŁ!