Kontakt

STREAMERZY.pl to największy polski portal o streamowaniu. Monitorujemy i wyłaniamy najpopularniejszych streamerów i wschodzące gwiazdy w rankingach miesiąca. Baza wiedzy Streamerzy.pl to kompendium poradników i artykułów o streamowaniu od podstaw po bycie profesjonalistą. Staramy się skupić społeczność w jednym miejscu i wesprzeć jej rozwój.

Dla streamerów oraz widzów

Zastanawiasz się skąd się wzięliśmy i dlaczego zdecydowaliśmy się na stworzenie tego projektu? Jesteśmy obserwatorami polskiej sceny gamingowej od przeszło 10 lat i szczególnie ostatnio brakowało nam miejsca, które zapewniłoby pełen przekrój trendów dotyczących polskich streamerów obecnych na platformie Twitch.

Zanim zadasz pytanie, prosimy sprawdź sekcj FAQ.

Dla marek

Szukasz streamera, który weźmie udział w Twojej kampanii? Współpracujemy z ponad 6000 polskimi streamerami, docieramy do wyjątkowej publiczności!

Dla naszych klientów wybieramy streamerów, którzy najlepiej zrealizują ich cele. Dzięki autorskiej technologii inSTREAMLY realizujemy kampanie na kilkuset kanałach jednocześnie zapewniając niespotykaną dotąd skuteczność oraz zasięg.

Brzmi ciekawie?

Dowiedz się więcej