Badanie rynku live streamingu 2020 już dostępne, pobierz teraz!

Streamuj i zarabiaj, poznaj inSTREAMLY!

Takiego narzędzia na polskim, a także międzynarodowym rynku gamingowym jeszcze nie spotkaliście. Setki godzin pracy nad unikalną technologią, rozmowy ze streamerami, baczna obserwacja aktualnej sytuacji na "rynku" streamingowym to tylko kilka z elementów, które doprowadziły nas do momentu, w którym jesteśmy obecnie.

Wychodzimy na przeciw twórcom i sprawiamy, że dzięki inSTREAMLY każdy streamer może współpracować z marką i zarabiać na sponsoringu. To takie proste - łączymy Wasi widzowie widzą kto Was sponsoruje, a Wy zarabiacie na każdym wyświetleniu.

1
Jednym klikiem a następnie wybierz z którą marką chcesz współpracować.
2
Dodaj do OBS / Xsplit
Wygenerowany link dodaj jako źródło w każdej scenie w programie do streamowania. Dzięki temu treści sponsora będą mogły być widoczne.
3
Streamuj!
Zarabiasz pieniądze za każdym razem kiedy pojawi się baner marki którą wybrałeś.

Zarejestrowałem się i co dalej?

Po zarejestrowaniu się, zostaniesz przekierowany do swojego panelu, gdzie zobaczysz obecnie dostępne kampanie mikro-sponsoringowe. Po kliknięciu "Join" zostaniemy o tym poinformowani, a następnie dostaniesz od nas maila z dalszymi instrukcjami, lub możesz sprawdzić to sam w panelu.

Jak to wygląda?

Za pomocą inSTREAMLY wybierasz z którą marką i jak długo chcesz pracować. W ramach tej współpracy na Twoim streamie pojawiać się będzie baner tej marki i wiadomość na czacie.

Dzięki tej technologii zamiast stałego nudnego logo, baner to 30 sekundowe animacje które pokazują się raz na godzinę. Dzięki temu są ciekawe dla widza i nie przeszkadzają w oglądaniu.

Razem z banerem pojawia się link na czacie - tak by widzowie mogli skorzystać z oferty marki z którą pracujesz.

oldspice campaign mockupsamsung galaxy note campaign mockupmbank campaign mockup

Co mówią inni?

"Czym według mnie jest inSTREAMLY? Uważam, że to świetne narzędzie, które w przyjazny sposób umożliwia współpracę z globalnymi markami. Praktycznie wszystko można zrobić paroma kliknięciami, więc nie zabiera mi to czasu. A co najważniejsze – kreacje promocyjne są dopasowane do streamu i nie przeszkadzają widzom w oglądaniu :D " - DMG.

"InSTREAMLY to jedna z najprzyjemniejszych platform, jakie miałem okazję obsługiwać. Interfejs jest szalenie przejrzysty i intuicyjny. Całość współpracy z inSTREALMY jest natomiast czystą przyjemnością i bardzo mi pomaga w rozwoju twórczości. Narzędzie mogę śmiało polecić każdemu pragnącemu rozwijać się streamerowi." - jesuisroxen.

"Szanuję inSTREAMLY za to, że daje streamerom szansę na rozwój i zarobek niezależnie od ich popularności. Osobiście bardzo sobie cenię niezależność, dlatego lubię w inS wolną rękę w wyborze kampanii, w których chcę uczestniczyć. Moja widownia doskonale wie, że interesując się reklamowanym kontentem mogą wspierać mnie finansowo, a zarobione w ten sposób pieniądze pozwalają mi na urozmaicanie transmisji poprzez kupowanie nowych gier, części do komputera a nawet konsoli. Aktywna współpraca z inSTREAMLY w dużej mierze umożliwia mi utrzymywać się z tego, co kocham." - katem.

"Wsparcie pochodzące z inSTREAMLY może mi bardzo mocno pomóc w rozwoju kanału! Szalenie doceniam waszą pracę, którą robicie mega mega mega dobrze." - BambusOFF.

Owocnego streamowania!

Mamy nadzieję, że narzędzie pozwoli Wam na rozwijanie Waszej działalności streamerskiej! Z tygodnia na tydzień liczba dostępnych współprac będzie się zwiększać, a samo inSTREAMLY rozwijać się dzięki nowym funkcjonalnościom. W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się z nami śmiało na adres streamersinstreamly.com  

Streamuj i zarabiaj!

Dowiedz się więcej o inSTREAMLY