Streamuj i zarabiaj, poznaj inSTREAMLY!

Takiego narzędzia na polskim, a także międzynarodowym rynku gamingowym jeszcze nie spotkaliście. Setki godzin pracy nad unikalną technologią, rozmowy ze streamerami, baczna obserwacja aktualnej sytuacji na "rynku" streamingowym to tylko kilka z elementów, które doprowadziły nas do momentu, w którym jesteśmy obecnie.

Wychodzimy na przeciw twórcom i sprawiamy, że dzięki inSTREAMLY zarabianie na Waszych transmisjach, niezależnie od ilości widzów stanie się łatwe i przyjemne. To takie proste: Wasi widzowie widzą reklamy, a Wy zarabiacie na każdym jej wyświetleniu.

1
Jeden klik poprzez autoryzacje Twitch, a następnie wybór kampanii.
2
Dodaj do OBS / Xsplit
Wygenerowany link dodajesz jako źródło nowej sceny w swoim programie do streamowania.
3
Moderator na czacie
Dodaj uprawnienia na czacie naszemu botowi poprzez komendę /mod ins_bot.
4
Streamuj!
Za każdym razem, gdy reklama zostanie wyświetlona, zarabiasz pieniądze!

Zarejestrowałem się i co dalej?

Po zarejestrowaniu się, zostaniesz przekierowany do swojego panelu, gdzie zobaczysz obecnie dostępne kampanie, w których będziesz mógł wziąć udział. Po kliknięciu "Join" zostaniemy o tym poinformowani, a następnie dostaniesz od nas maila (ten który posiadasz wpisany w profilu Twitch) z dalszymi instrukcjami.

Przykładowe reklamy

Reklamy, które pojawiają się w inSTREAMLY nie znajdują się ciągle na Waszym streamie, umieszczane są w interwałach np. 30 minutowych, gdzie sama reklama trwa od 10 do 20 sekund. Nie są to statyczne bannery, a interesujące kreacje przyciągające oko widza.

oldspice campaign mockupsamsung galaxy note campaign mockupmbank campaign mockup

Owocnego streamowania!

Mamy nadzieję, że narzędzie pozwoli Wam na rozwijanie Waszej działalności na Twitchu! Z tygodnia na tydzień liczba dostępnych kampanii będzie się zwiększać, a samo inSTREAMLY rozwijać się dzięki nowym funkcjonalnościom. W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się z nami śmiało na adres contactinstreamly.com  

Streamuj i zarabiaj!

Dowiedz się więcej o inSTREAMLY