Streamuj i zarabiaj, poznaj inSTREAMLY!

Takiego narzędzia na polskim, a także międzynarodowym rynku gamingowym jeszcze nie spotkaliście. Setki godzin pracy nad unikalną technologią, rozmowy ze streamerami, baczna obserwacja aktualnej sytuacji na "rynku" streamingowym to tylko kilka z elementów, które doprowadziły nas do momentu, w którym jesteśmy obecnie.

Wychodzimy na przeciw twórcom i sprawiamy, że dzięki inSTREAMLY każdy streamer może współpracować z marką i zarabiać na sponsoringu. To takie proste - łączymy Wasi widzowie widzą kto Was sponsoruje, a Wy zarabiacie na każdym wyświetleniu.

1
Jednym klikiem a następnie wybierz z którą marką chcesz współpracować.
2
Dodaj do OBS / Xsplit
Wygenerowany link dodaj jako źródło w każdej scenie w programie do streamowania. Dzięki temu treści sponsora będą mogły być widoczne.
3
Moderator na czacie
Dodaj uprawnienia na czacie naszemu botowi poprzez komendę /mod ins_bot.
4
Streamuj!
Zarabiasz pieniądze za każdym razem kiedy pojawi się baner marki którą wybrałeś.

Zarejestrowałem się i co dalej?

Po zarejestrowaniu się, zostaniesz przekierowany do swojego panelu, gdzie zobaczysz obecnie dostępne kampanie mikro-sponsoringowe. Po kliknięciu "Join" zostaniemy o tym poinformowani, a następnie dostaniesz od nas maila z dalszymi instrukcjami, lub możesz sprawdzić to sam w panelu.

Jak to wygląda?

Dzięki inSTREAMLY elementem Twojej współpracy z marką jest wyświetlany baner na Twoim streamie. Content marki pojawia się dzięki naszej technologii automatycznie w interwałach (najczęściej raz na godzinę), gdzie sama kreacja marki jest widoczna od 10 do 30 sekund. Nie są to statyczne banery a kreacje przyciągające oko widza.

Razem z banerem pojawia się link na czacie - tak by widzowie mogli skorzystać z oferty marki z którą pracujesz.

oldspice campaign mockupsamsung galaxy note campaign mockupmbank campaign mockup

Owocnego streamowania!

Mamy nadzieję, że narzędzie pozwoli Wam na rozwijanie Waszej działalności streamerskiej! Z tygodnia na tydzień liczba dostępnych współprac będzie się zwiększać, a samo inSTREAMLY rozwijać się dzięki nowym funkcjonalnościom. W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się z nami śmiało na adres streamersinstreamly.com  

Streamuj i zarabiaj!

Dowiedz się więcej o inSTREAMLY