Streamerki. Tak, ta piękniejsza płeć również udziela się na Twitchu i z dnia na dzień co raz częściej możemy zobaczyć takie transmisje. Prezentujemy poniżej listę streamerek, która zabiera swoje miejsce w naszym rankingu. Co prawda nie są to czołowe pozycje, ale obserwujemy, że tendencja jest mocno wzrostowa. A więc, która z Pań przyciąga największą widownie?

queen - streamerka twitch

Katarzyna “urqueeen” Jajuga – 26-letnia streamerka z Lublina obecnie zbierająca ponad 150 subskrypcji miesięcznie, a jej średnia widownia to około 200.

Nie należy do największych twórców, jednak regularnie przeprowadza swoje transmisje.  Dla przykładu w kwietniu poświęciła już ponad 4500 minut (co daje średnią dzienną ponad 5 godzin). Zobaczymy ją głównie strzelającą w Counter-Strike: Global Offensive, ale próbuje też swoich sił w innych grach.

najładniejsze streamerki polskie

Weronika “mamiko” Heck – podobnie jak streamerka wyżej posiada około 150 subskrypcji. Podczas swoich transmisji głównie gra w Counter-Strike’a. 

Jej główną działalnością w sieci nie jest tylko Twitch, ponieważ posiada dużą widownie na YouTube: dwieście tysięcy subów to bardzo dobry wynik, a jej materiały wideo mają po 100 tysięcy odsłon.

brunecia - polska streamerka twitch

Katarzyna „brunecia” Cimochowska – pochodząca z Suwałk (obecnie mieszkająca w Warszawie), 25-letnia Kasia tak jak pisze, swoją przygodę ze streamowaniem zaczęła już w 2012 roku.

Na transmisjach możemy śledzić jej poczynania w League of Legends, a jej kanał followuje prawie 100 tysięcy użytkowników Twitch. Wchodzi w skład ekipy JaRock!.

Aleksandra Ardeli olcia Counter-Strike

Aleksandra „olcia1337” Ardeli – w Counter-Strike: Global Offensive radzi sobie całkiem nieźle, a na Twitchu widzimy ją dość regularnie.

A oto pozostałe streamerki, których możecie nie znać, a warto przyjrzeć się ich transmisjom!

yunka89 twitch strimerka

Ewelina „yunka89” Łapa – Ewelina z Rawicza, bardzo regularnie transmituje na Twitch.

veneea Ewelina Łapa

Patrycja “Veneea” – Krakowianka grająca w przeważającej ilości w League of Legends.

astirit League of Legends Karolina twitch

Karolina “astirit” – kolejna streamerka, która “lubuje” się w  “Lidze Legend”.

m4sha twitch

Marta “m4sha” Raczyńska – jak pisze o sobie: “Kochanka gier Blizzarda! Lubuje MMORPG, ale nie pogardzę niczym co związane z fantasy tudzież science-fiction.”

missaga mem Agnieszka twitch

Agnieszka “missAga” Bieńkowska -jej staż w League of Legends sięga prawie 5 lat, zatem do nowicjuszek z pewnością nie należy.

Kamila luure_tv Laskowska - streamerka na twitchu polska

Kamila „luure_tv” Laskowska – 20-letnia streamerka na codzień mieszka w Irlandii, a na  transmisjach “strzela głowy” w Coutner-Strike.

Sprawdź aktualny polski ranking streamerek

Komentarze:

  1. Witam mam pytanie dlaczego jest tak mało słów o MissAdze ? Niedługo już będzie 3 lata streamować a tu tak mało o niej napisane ? W lola gra od początku ? Proszę o napisanie więcej o niej ? Jest druga w topce streamerek Prosiłbym o większy opis!

Skomentuj, nie wstydź się, nie musisz się rejestrować! :)

* Pola obowiązkowe.
** Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderacji.